Po dveh dneh odlične odbojke na mivki smo včeraj zvečer zaključili prvi turnir za državno prvenstvno v kategoriji U21

U21Portoroz2017 24V moški kategoriji sta 1. mesto zasedla Možič in Udrih, 2. mesto Marovt in Šijanec, 3. mesto pa Tepič in Plahutnik. Naša člana Aleksander Dulai​ in Žiga Kumer sta pokazala odlično igro, nato pa sta na imela nekaj smole, saj se je Kumer poškodoval na ogrevanju pred polfinalom. Igralca sta kljub temu pogumno začela tekmo in dobesedno pustila dušo na igrišču, a sta bila nasprotnika vseeno za malenkost boljša. V tekmi za 3. mesto Dulai in Kumer nista nastopila, tako da sta zasedla častno 4. mestno.
 
Pri ženskah sta ponovno slavili Marušičevi, odlično 2. mesto pa sta zasedli Tajda Lovšin in Špela Morgan, za kar jima še posebej čestitamo. Na 3. mesto se je uvrstil par Kersnik in Bevc.
 
Čestitke gredo tudi vsem ostalim našim članom, ki so se udeležili turnirja.
 
Več o rezultatih v moški kategoriji si lahko ogledate na:
 
Vabimo vas tudi, da se nam pridružite naslednji vikend, ko bo Volley club Portorož gostil 2. turnir v kategoriji U15. Več o dogodki lahko spremljate na https://www.facebook.com/events/1923580391230928/.

2011 cl logo                    fivb                    mevza logo                    ozs